Sprzątanie standardowe mieszkania możliwość rezerwacji z dodatkowym myciem okien lub prasowaniem
50% zniżki na wybrane usługi dodatkowe

Zobacz wszystkie promocje
Image
Sprzątanie domu jednorodzinnego już od 250 zł za jednorazową usługę
MASZ PYTANIA?                      Zadzwoń: 532 100 911 | 733 953 311           Napisz: kontakt@thecleandesign.com
Sprzątanie mieszkań i Domów Skorzystaj z oferty już teraz

Nasze mieszkanie powinno być dla nas miejscem relaksu, gdzie możemy zregenerować siły, czujemy się w nim dobrze i komfortowo. Tymczasem często bałagan jaki w nim panuje sprawia, że nasze samopoczucie się tylko pogarsza. Na dodatek to nie tylko nasze samopoczucie może być narażone na pogorszenie - czasami nieład odbija się nawet na naszym zdrowiu. Na szczęście dostępne w firmie theclean_design usługi sprzątania mieszkań pomagają zachować porządek w naszym otoczeniu i życiu.

Bogata oferta na różne okoliczności

Regularne sprzątanie wymaga czasu i wysiłku. Utrzymanie pod tym względem systematyczności z równoczesnym zachowaniem jakiejś wolnej chwili na relaks może być ciężkim wyzwaniem, zwłaszcza dla osób aktywnych zawodowo i osób wychowujących małe dzieci. Właśnie dlatego usługi theclean_design oferujące sprzątanie domów są tak dobrym rozwiązaniem. Ich oferta zawiera kompleksowe porządki dopasowane do potrzeb sypialni, salonu, łazienki, kuchni oraz korytarzy. Istnieje możliwość rozszerzenia klasycznej oferty na sprzątanie generalne, a więc dobranie do niej mycia szafek w środku, okien i balkonów. Możliwe jest także sprzątanie mieszkań po remoncie, czyli odpylanie i doczyszczanie zabrudzeń z farb oraz zapraw cementowych. Taki szeroki wybór sprawia, że każdy Klient może znaleźć coś idealnie dopasowanego do swoich potrzeb. Decydując się na usługę sprzątania mieszkania warto też zastanowić się nad systemem partnerskim. Takie rozwiązanie daje 10 zł zniżki na kolejne sprzątanie oraz nieograniczoną ilość poleceń dla potencjalnych Klientów, z których można uzyskać dodatkowy rabat 10 zł. W theclean_design dostępne są również usługi z zakresu dezynfekcji wnętrz oraz prania ekstrakcyjnego kanap, dywanów oraz wykładzin.

Zadbaj o siebie

Nie trzeba już poświęcać całego wolnego czasu na uporządkowanie swojego otoczenia. Dzięki theclean_design sprzątanie mieszkań już nie jest problemem. Nasza profesjonalna obsługa sprawi, że każde pomieszczenie będzie lśnić. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty możesz być pewien wysokiej jakości usługi, dbałości o każdy detal, szybkiej i sprawnej realizacji, a także indywidualnego podejścia do każdego Klienta.

Szeroki zakres prac Wykonywany przez pracowników podczas każdego sprzątania