Sprzątanie po remoncie mieszkania lub domu Skorzystaj z oferty już teraz
Image
sprzątanie po remoncie warszawa
mycie okien
Generalne Sprzątanie

50 złotych za godzinę pracy

Sprawdź wolne terminyKlikając tutaj
Sprzątanie po remoncie

60 złotych za godzinę pracy

Sprawdź wolne terminyKlikając tutaj
mycie okien

50 złotych za godzinę pracy

Sprawdź wolne terminyKlikając tutaj
MASZ PYTANIA?                      Zadzwoń: 532 100 911 | 733 953 311           Napisz: kontakt@thecleandesign.com
Szeroki zakres prac Wykonywany przez pracowników podczas każdego sprzątania
Skorzystaj z oferty już teraz Oferujemy konkurencyjne ceny

Zanim zaczniesz w pełni cieszyć się z nowej odsłony swojego mieszkania czeka Cię jeszcze wiele godzin porządkowania po skończonych pracach remontowych? Uciążliwy pył i kurz, które osadzają się w każdym, nawet najciemniejszym kącie, i mogą pozostać jeszcze długo po ukończeniu remontu, potrafią wyprowadzić z równowagi. Wszystkie okna, futryny czy listwy przypodłogowe, które przykryte są grubą warstwą kurzu to koszmar każdego remontu. Zamiast samemu tracić czas i nerwy na pozbycie się zabrudzeń, lepiej powierzyć to zadanie sprawdzonej ekipie, które oferuje sprzątanie po remoncie. Szybka i kompleksowa usługa pozwala na ekspresowe doprowadzenie do stanu użytkowego każdego pomieszczenia!

Sprzątanie po remoncie to dla Ciebie koszmar? theclean_design zapewni Ci idealną czystość!

theclean_design to sprawdzona firma z wieloletnim doświadczeniem, która w swojej ofercie ma również sprzątanie po remoncie. Prace porządkowe obejmują całościowe i dokładne oczyszczenie wszystkich powierzchni. Żaden kurz się nie ukryje pod czujnym okiem naszych wykwalifikowanych pracowników! Kurz i pył, który powstaje podczas prac budowlanych czasami ciężko skutecznie usunąć. Pozostałości po farbie to kolejny z gorszych zabrudzeń, z jakimi przychodzi się mierzyć podczas sprzątania. Z takimi przeszkodami ciężko poradzić sobie samemu. theclean_design oferujące profesjonalne sprzątanie po budowie, korzystając z profesjonalnego sprzętu oraz sprawdzonych środków czystości, które pozwolą dokładnie i sprawnie pozbyć się pozostałości po remoncie lub budowie.

Skuteczna i szybka pomoc

Wiele lat doświadczenia i setki wykonanych zleceń sprawiają, że sprzątanie po remoncie oferowane przez theclean_design charakteryzuje się najwyższą jakością i profesjonalizmem. Uczciwi i wykwalifikowani pracownicy z największą starannością zadbają o Twoje mieszkanie lub dom. Usługa theclean_design pozwoli Ci szybko i bez zbędnego wysiłku cieszyć się nowym, czystym wnętrzem, a sprzątanie po budowie przestanie być Twoją zmorą i pożeraczem czasu. Nasi pracownicy wyposażeni są w nowoczesny i przede wszystkim bardzo skuteczny sprzęt do wciągania pyłu, a także odkurzania i mycia podłóg. Każde zadanie wykonujemy rzetelnie i dokładnie, tak aby Klient jak najszybciej mógł cieszyć się z czystych okien, podłóg czy futryn w swoim odświeżonym wnętrzu.

Nie zwlekaj i pozbądź się poremontowego brudu razem z pomocą theclean_design!