Generalne sprzątanie Mieszkania lub Domu Skorzystaj z oferty już teraz
Image
sprzątanie po remoncie warszawa
mycie okien
Generalne Sprzątanie

50 złotych za godzinę pracy

Sprawdź wolne terminyKlikając tutaj
Sprzątanie po remoncie

60 złotych za godzinę pracy

Sprawdź wolne terminyKlikając tutaj
Mycie okien

50 złotych za godzinę pracy

Sprawdź wolne terminyKlikając tutaj
MASZ PYTANIA?                      Zadzwoń: 532 100 911 | 733 953 311           Napisz: kontakt@thecleandesign.com
Szeroki zakres prac Wykonywany przez pracowników podczas każdego sprzątania
Skorzystaj z oferty już teraz Oferujemy konkurencyjne ceny

Zanim zaczniesz w pełni cieszyć się z nowej odsłony swojego mieszkania czeka Cię jeszcze wiele godzin prac porządkowych? Wszystkie okna, futryny czy listwy przypodłogowe, które przykryte są grubą warstwą kurzu to koszmar każdego posiadacza czterech kątów. Zamiast samemu tracić czas i nerwy na pozbycie się zabrudzeń, lepiej powierzyć to zadanie sprawdzonej ekipie, które oferuje generalne sprzątanie. Szybka i kompleksowa usługa pozwala na ekspresowe doprowadzenie do stanu użytkowego każdego pomieszczenia!

Generalne sprzątanie to dla Ciebie koszmar? theclean_design zapewni Ci idealną czystość!

theclean_design to sprawdzona firma z wieloletnim doświadczeniem, która w swojej ofercie ma również generalne sprzątanie. Prace porządkowe obejmują całościowe i dokładne oczyszczenie wszystkich powierzchni. Żaden kurz się nie ukryje pod czujnym okiem naszych wykwalifikowanych pracowników! Ciężko dostępne miejsca, które są dla Ciebie zmorą podczas codziennego sprzątania to dla nas nie problem. theclean_design oferujące profesjonalne generalne sprzątanie, korzystając z profesjonalnego sprzętu oraz sprawdzonych środków czystości, które pozwolą dokładnie i sprawnie pozbyć się ciężkich zabrudzeń.

Skuteczna i szybka pomoc

Wiele lat doświadczenia i setki wykonanych zleceń sprawiają, że generalne sprzątanie oferowane przez theclean_design charakteryzuje się najwyższą jakością i profesjonalizmem. Uczciwi i wykwalifikowani pracownicy z największą starannością zadbają o Twoje mieszkanie lub dom. Usługa theclean_design pozwoli Ci szybko i bez zbędnego wysiłku cieszyć się nowym, czystym wnętrzem, a generalne sprzątanie przestanie być Twoją zmorą i pożeraczem czasu. Nasi pracownicy wyposażeni są w nowoczesny i przede wszystkim bardzo skuteczny sprzęt. Każde zadanie wykonujemy rzetelnie i dokładnie, tak aby Klient jak najszybciej mógł cieszyć się z czystych okien, podłóg czy futryn w swoim odświeżonym wnętrzu.

Nie zwlekaj i pozbądź się uciążliwego brudu razem z pomocą theclean_design!