*

8 komentarzy

Zamówiłam 5-godzinne sprzątanie po remoncie. Na pierwszy rzut oka nie byłam zachwycona – niedomyte ramy okienne, w szafkach niezbyt czysto. Ale w momencie, gdy zaczęłam doczyszczać…zdałam sobie sprawę, że dałam Paniom TYLKO 5 godzin i tak naprawdę…dokonały cudów. Okna były strasznie brudne. Kiedy je otworzyłam…środek był czysty jak łza. Meble z wierzchu idealnie czyste. Zero pyłu budowlanego. Firma niesamowicie przyjazna klientowi. Fantastyczna uprzejmość, wyrozumiałość. To, że nie było idealnie to moja wina. Panie potrzebowałyby co najmniej 3ech dodatkowych godzin, żeby to wszystko ujarzmić. Szczerze mówiąc…należy im podziękować za wysiłek. Na pewno skorzystam ponownie i na pewno polecę firmę:)

23 marca 2022

Pani Ola to doświadczona osoba. Jestem zachwycona usługą. Wszystko szybko i sprawnie 🙂

18 marca 2022

Kontakt z firmą bezproblemowy; usługa wykonana zgodnie z obietnicą i w wyznaczonym czasie; jestem bardzo zadowolona
Pani Monika razem z siostrą bardzo dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków i są bardzo miłe

9 marca 2022

Polecam. Mieszkanie lśni. Pań trzeba pilnować, bo… potrafią ukradkiem pozmywać naczynia lub poskładać ubrania, co przecież nie należy do ich obowiązków. 5 gwiazdek z czystym sumieniem 🙂

22 lutego 2022

Sprzątanie po remoncie – szybko, sprawnie. Bez problemowo. Cena adekwatna do jakości. Napewno wrócę. Pani Magda super pomocna. Gorąco polecam 🙂

17 lutego 2022

Pomimo braku wolnego terminu, uzyskałam pomoc w ekspresowej reakcji. Bardzo dziękuję za zrozumienie sytuacji w której się znalazłam. Rzadko się zdarza, aby po prostu można było liczyć na ludzką twarz firmy, dlatego polecam w 100% i z pewnością skorzystam jeszcze wiele razy z usług firmy przyjaznej człowiekowi 🙂🙂

10 lutego 2022

Tak profesjonalnego podejścia – choć z firmą mam kontakt od dłuższego czasu – jeszcze nie było. Panie niezwykłe. Służące radą, trafnie diagnozujące kłopoty, które są w mieszkaniu, wyjaśniające, co i jak robić. Zarówno jakość usługi, jak i atmosfera podczas jej wykonywania sprawiły, że na pewno będę chciała, aby Panie wracały do mojego domu. Nie czułam się jak kolejny klient, tylko jak partner w osiąganiu wspólnego celu, jakim jest utrzymanie porządku w domu. Gratulacje z powodu takich pracowników.

5 lutego 2022

Polecam gorąco firmę The clean design. Zamówiliśmy usługę trochę w ciemno, ale jesteśmy bardzo zadowoleni. Panie uwijały się jak mróweczki a efekt przeszedł nasze oczekiwania. Brawo!

23 stycznia 2022

Nasza gwarancja

Mówiąc najprościej, naszym celem jest uzyskanie 100% satysfakcji z naszych usług oraz z zadowolenia klienta.

Rezerwacje online

prosto i szybko

U nas zarezerwujesz usługę online w 3 prostych krokach. Stała z góry ustalona cena oraz możliwość wyboru docelowych pracowników.

Satysfakcja

100%

Gwarancja wysokiej jakości usługi, znana również jako gwarancja satysfakcji, jeśli zamawiający nie jest zadowolony z usługi szybko naprawimy swój błąd.

Profesjonalne

środki oraz sprzęt

Podczas wykonywania usługi korzystamy tylko z profesjonalnych i sprawdzonych środków zgodnie z ich przeznaczeniem.

Konkurencyjne

ceny

Koszt naszych usług jest stale weryfikowany z rynkiem aby dostarczyć Ci wysokiej jakości usługę w konkurencyjnej cenie.