*

18 komentarzy

Jestem bardzo zadowolona z Państwa usług i na pewno skorzystam ponownie! Pełen profesjonalizm, rzetelność i świetny kontakt ze zlecającym. Mieszkanie pod wynajem, nie było tam generalnego sprzątania przez ładnych kilka lat – Państwo dali z siebie wszystko, mieszkanie odzyskało dawny blask 🙂

26 kwietnia 2023

Sprzątanie generalne wykonane bardzo dobrze! Dom 120m² sprzatnięty po wynajme – doszorowany i umyty profesjonalnie i bardzo dokładnie. Rezerwacja online była bezproblemowa – termin był rezerwowany z tygodniowym wyprzedzeniem i to przed świetami…Polecam!!

6 kwietnia 2023

Z całego serca polece wasza Firmę.Macie pracowników znających się na pracy.U mnie były pani Tatiana i Monika,super kobiety!Dziekuje

10 grudnia 2022

Z całego serca polecę każdemu wasza firmę.Macie profesjonalnych pracowników .Polecam panie Tatianę i Monikę!Dziękuję!Dziewczyny znające się na rzeczy😘😘.Marzena T.

10 grudnia 2022

Polecam 🙂 Pani Monika i Tatiana uwijały się jak mrówki. Bardzo życzliwe i miłe osoby z wysoką kulturą osobistą.

17 listopada 2022

Polecam tą firmę z całą odpowiedzialnością. Kontakt znalazłam na internecie. Była to usługa generalne sprzątanie. Pani Edyta z p. Leną i p. Magdą zrobiły taki porządek, na który sama musiałabym spędzić cały miesiąc. Kurz usunięty z każdego kącika, wysoko czy niżej, panie wyłapały wszystko. Kuchnia tak doczyszczona, że tylko podziwiać solidność i umiejętności. A okna lśnią – pani Lena powinna dawać lekcje, jak myć bez smug. Wspaniała, solidna praca grupy pań. Dziękuję bardzo! Tego dnia jeszcze pan Darek wyprał nam dywan. Powinnam załączyć zdjęcia przed i po. Wspaniale przywrócił wygląd i usunął wszelkie zabrudzenia.

22 września 2022

SUPER FIRMA. Praca wykonana bardzo szybko, dokładnie, tanio. Kontakt z firmą rewelacyjny. Bardzo uczciwie wszystkim polecam.

4 sierpnia 2022

Pani Katarzyna i Paulina dołożyły wszelkich starań, żeby doprowadzić mieszkanie mojego taty do porządku. W 4 godziny można powiedzieć, że dokonały niemożliwego. Polecam serdecznie i dziękuję za pomoc.

27 lipca 2022

Panie Tatiana i Tatiana wykonały usługę bez zarzutu. Polecam

1 czerwca 2022

Swietnie posprzatane. Bardzo mile Panie Tatiana oraz Tatiana. Stawie 5/5 i polecam 😉

30 maja 2022

Zamówiłam 5-godzinne sprzątanie po remoncie. Na pierwszy rzut oka nie byłam zachwycona – niedomyte ramy okienne, w szafkach niezbyt czysto. Ale w momencie, gdy zaczęłam doczyszczać…zdałam sobie sprawę, że dałam Paniom TYLKO 5 godzin i tak naprawdę…dokonały cudów. Okna były strasznie brudne. Kiedy je otworzyłam…środek był czysty jak łza. Meble z wierzchu idealnie czyste. Zero pyłu budowlanego. Firma niesamowicie przyjazna klientowi. Fantastyczna uprzejmość, wyrozumiałość. To, że nie było idealnie to moja wina. Panie potrzebowałyby co najmniej 3ech dodatkowych godzin, żeby to wszystko ujarzmić. Szczerze mówiąc…należy im podziękować za wysiłek. Na pewno skorzystam ponownie i na pewno polecę firmę:)

23 marca 2022

Pani Ola to doświadczona osoba. Jestem zachwycona usługą. Wszystko szybko i sprawnie 🙂

18 marca 2022

Kontakt z firmą bezproblemowy; usługa wykonana zgodnie z obietnicą i w wyznaczonym czasie; jestem bardzo zadowolona
Pani Monika razem z siostrą bardzo dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków i są bardzo miłe

9 marca 2022

Polecam. Mieszkanie lśni. Pań trzeba pilnować, bo… potrafią ukradkiem pozmywać naczynia lub poskładać ubrania, co przecież nie należy do ich obowiązków. 5 gwiazdek z czystym sumieniem 🙂

22 lutego 2022

Sprzątanie po remoncie – szybko, sprawnie. Bez problemowo. Cena adekwatna do jakości. Napewno wrócę. Pani Magda super pomocna. Gorąco polecam 🙂

17 lutego 2022

Pomimo braku wolnego terminu, uzyskałam pomoc w ekspresowej reakcji. Bardzo dziękuję za zrozumienie sytuacji w której się znalazłam. Rzadko się zdarza, aby po prostu można było liczyć na ludzką twarz firmy, dlatego polecam w 100% i z pewnością skorzystam jeszcze wiele razy z usług firmy przyjaznej człowiekowi 🙂🙂

10 lutego 2022

Tak profesjonalnego podejścia – choć z firmą mam kontakt od dłuższego czasu – jeszcze nie było. Panie niezwykłe. Służące radą, trafnie diagnozujące kłopoty, które są w mieszkaniu, wyjaśniające, co i jak robić. Zarówno jakość usługi, jak i atmosfera podczas jej wykonywania sprawiły, że na pewno będę chciała, aby Panie wracały do mojego domu. Nie czułam się jak kolejny klient, tylko jak partner w osiąganiu wspólnego celu, jakim jest utrzymanie porządku w domu. Gratulacje z powodu takich pracowników.

5 lutego 2022

Polecam gorąco firmę The clean design. Zamówiliśmy usługę trochę w ciemno, ale jesteśmy bardzo zadowoleni. Panie uwijały się jak mróweczki a efekt przeszedł nasze oczekiwania. Brawo!

23 stycznia 2022

Rezerwacje online

prosto i szybko

U nas zarezerwujesz usługę online w 3 prostych krokach. Stała z góry ustalona cena oraz możliwość wyboru docelowych pracowników.

Satysfakcja

100%

Gwarancja wysokiej jakości usługi, znana również jako gwarancja satysfakcji, jeśli zamawiający nie jest zadowolony z usługi szybko naprawimy swój błąd.

Profesjonalne

środki oraz sprzęt

Podczas wykonywania usługi korzystamy tylko z profesjonalnych i sprawdzonych środków zgodnie z ich przeznaczeniem.

Konkurencyjne

ceny

Koszt naszych usług jest stale weryfikowany z rynkiem aby dostarczyć Ci wysokiej jakości usługę w konkurencyjnej cenie.