OFERTA

theclean_design to firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem mieszkań, domów oraz biur. Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem w zakresie utrzymania czystości. Od kilku lat naszym docelowym rynkiem była Szwecja, gdzie wykonywaliśmy nasze usługi u klientów z wysokimi wymaganiami. Od 6 lat świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski. Jeżeli szukasz zatem firmy, która spełni Twoje oczekiwania na najwyższym poziomie, zarezerwuj termin już teraz.

Czyste i uporządkowane wnętrze jest wizytówką firmy. Wnętrza, tak samo jak ludzie mogą wywrzeć zarówno dobre, jak i złe wrażenie. Dlatego jeżeli zależy Ci na profesjonalnym wizerunku Twojego obiektu zadbaj o czystość i porządek. Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy specjalistów, którzy oferują profesjonalne sprzątanie biur.

Food
Sprzątanie Biur i Lokali Kilka powodów dla, których warto z Nami współpracować

GWARANCJA wykonanej usługi

Gwarantujemy, że zawsze wykonamy swoją usługę. Przygotowane przez Nas umowy mają zapis gwarantujący, że nasz pracownik zawszę wykona zleconą usługę.

Oferta specjalna

Decydując się na podjęcie współpracy z naszą firmą otrzymasz ofertę dopasowaną specjalnie do potrzeb Twojego biura.

Stały personel sprzątający

Przypiszemy pracownika specjalnie dla Twojego biura. Staly personel z pewnością zajmie się Twoim biurem na najwyższym poziomie.

Zamów bezpłatną wycenę sprzątania Biura Wypełnij formularz kontaktowy

  Miasto:
  Warszawa
  Łódź
  Poznań
  Wrocław
  Katowice

  Formularz kontaktowy - Krok 1

  Wypełnij krótki formularz kontaktowy oraz załącznik do formularza, który pozwoli nam jak najlepiej dopasować ofertę do Twoich potrzeb (załącznik do pobrania poniżej). Na podstawie tych informacji sporządzimy wstępną ofertę wraz z zakresem prac.
  Załącznik do formularzaKliknij aby uruchomić pobieranie (pdf)
  Załącznik do formularzaKliknij aby uruchomić pobieranie (excel)

  Wizja lokalna w Twoim biurze - Krok 2

  Po wstępnej akceptacji naszej oferty skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania na którym ustalimy pozostałe warunki współpracy.

  Akceptacja warunków współpracy - Krok 3

  Po akceptacji finalnych warunków współpracy rozpoczniemy świadczenie usług w Twoim biurze w określonym w umowie terminie.
  Szeroki zakres prac Zawarty w każdej umowie współpracy
  theclean_design kompleksowe sprzątanie biur

  W miejscach takich jak biura czy magazyny, gdzie przebywa wiele osób, bałagan powstaje bardzo szybko. Piętrzące się śmieci czy osiadający kurz należy usuwać regularnie. theclean_design oferuje profesjonalne usługi obejmujące sprzątanie biura, dzięki czemu będziesz pracować w czystych i przyjaznych warunkach.

  Sprzątanie biura przez doświadczonych pracowników firmy theclean_design zakłada:
  • odkurzanie i mycie podłóg,
  • wycieranie kurzu na mokro i na sucho,
  • wyrzucanie śmieci,
  • dbanie o ogólny wygląd pomieszczenia.

  Oprócz tych podstawowych czynności, które pozwalają stale utrzymać porządek w Twoim obiekcie, theclean_design oferuje dodatkowe usługi, które pomogą odświeżyć dane pomieszczenie. Dokładne mycie okien, czyszczenie parowe usuwające nawet najbardziej odporne plamy czy maszynowe czyszczenie posadzek połączone z polimeryzacją wykładzin PCV sprawią, że biuro będzie lśniło czystością, a odwiedzający Cię klienci zostaną przyjęci w zadbanej i eleganckiej przestrzeni.

  Najlepszą wizytówką dla Twojej firmy będą czyste i schludne pomieszczenia, dlatego regularne sprzątanie biura jest konieczne i może przełożyć się także na Twoje interesy.
  Gwarancja zadowolenia z theclean_design

  Sprzątanie biura oferowane przez theclean_design to kompleksowe usługi, które pozwolą na utrzymanie idealnego porządku w Twojej firmie. Wykwalifikowana i doświadczona ekipa sprzątająca zajmie się sprzątaniem w danym obiekcie, tak abyś Ty mógł w spokoju skupić się na swojej pracy!

  Pozostałe usługi dla biura/firmy Dla stałych klientów indywidualne ceny
  Image

  SPRZĄTANIE CYKLICZNE

  BIURA/FIRMY/HALE/MAGAZYNY
  Image

  SPRZĄTANIE MIESZKAŃ PRACOWNICZYCH


  Image

  UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W OBIEKTACH UŻYTKOWYCH


  Image

  SPRZĄTANIE PO REMONCIE, BUDOWIE LUB PRZEPROWADZCE


  Image

  PRANIE EKSTRAKCYJNE

  PRANIE WYKŁADZIN JUŻ OD 5 ZŁ/M2
  Image

  CZYSZCZANIE MASZYNOWE POSADZEK

  CENY JUŻ OD 3,5 ZŁ/M2
  Image

  POLIMERYZACJA WYKŁADZIN PCV

  CENY OD JUŻ OD 7 ZŁ/M2
  Image

  MYCIE OKIEN/PRZESZKLEŃ

  RABAT DLA STAŁYCH KLIENTÓW
  Opinie naszych klientów
  Image
  100%

  Polecam! Firma sprzątała nasz magazyn po generalnym remoncie. Sprawnie i profesjonalnie👍
  SoSo by Kate
  Image
  100%

  Firma theclean_design jest godna polecenia! Współpracowaliśmy z kilkoma firmami sprzątającymi nasze biuro i zawsze coś było nie tak. Od ponad roku współpracujemy z theclean_design i tak już pozostanie! Polecam wszystkim
  GreenButton
  Image
  100%

  Super polecamy firmę z czystym sumieniem. Realizują swoje standardy to najważniejsze.
  Sueno Cosmetics
  100%

  Firma godna polecenia, usługa wykonana zgodnie z wytycznymi. Ceny dość atrakcyjne. Na pewno będę cyklicznie korzystał z Ich usług.
  K.Ustaszewski