Poniżej znajduje się lista najczęściej zadawanych pytań dotyczących naszych usług sprzątania. Mamy nadzieję, że okażą się pomocne.

Czy do obsługi mieszkania lub domu wymagana jest umowa długoterminowa?

Absolutnie nie. Nasze usługi są świadczone zgodnie z potrzebami, aby dopasować się do Twojego intensywnego stylu życia. Nie są wymagane żadne długoterminowe umowy ani zobowiązania.

Jak długo zajmujemy się usługami sprzątania?

Od 2000 roku świadczymy profesjonalne usługi sprzątania.


Co w przypadku kiedy pracownicy nie wyrobią się w założonym czasie?

W przypadku kiedy naszym pracownikom posprzątanie Twojego mieszkania lub domu potrwa dłużej niż zakładany czas, zostanie naliczona dodatkowa opłata za każdą godzinę pracy jednego pracownika w wysokości 40 złotych przy sprzątaniu standardowym, 50 złotych za godzinę przy sprzątaniu generalnym i 60 zł za godzinę przy sprzątaniu po remoncie.

W większości przypadków Nasi pracownicy informują przed rozpoczęciem prac, że w danym mieszkaniu lub domu potrzeba będzie więcej czasu niż założone w wybranej usłudze.

Czy jesteśmy ubezpieczeni?

Tak. theclean_design jest w pełni ubezpieczone z ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, aby chronić Twój dom i zapewnić Ci spokój ducha

Jakie miasta obsługujecie?

Na chwilę obecną usługi sprzątania domów, mieszkań oraz biur świadczymy w następujących miastach: Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław oraz Kraków.


Co zawiera usługa sprzątania?

Prosimy zapoznać się z naszym szerokim zakresem wykonywanych czynności, który przedstawiony jest w zakładce o nas > o firmie

Czy czas określony w opisie usługi to czas pracy dwóch osób?

Czas pracy określony w opisie usługi dotyczy pracy jednej osoby. W przypadku pracy dwóch osób należy ten czas podzielić na pół.

Czym jest zielone sprzątanie domu?

Rozpieszczamy wszystkich naszych klientów naszym ekologicznym sprzątaniem. Zielone sprzątanie polega na tym, że Twój dom/mieszkanie jest sprzątane za pomocą naturalnych/ekologicznych środków czyszczących.


Czy dostarczacie środki czystości?

TAk. Zapewniamy bezpłatnie wszystkie niezbędne środki niezbędnę do wykonania usługi sprzątania.


Czego powinnam się spodziewać na mojej pierwszej wizycie?

Przyjedziemy do Twojego domu, będziemy wyposażeni we wszystkie środki czystości i sprzęt potrzebny do dokładnego posprzątania Twojego domu. Twoja pierwsza wizyta zazwyczaj trwa dłużej, ponieważ będziemy potrzebować czasu na zapoznanie się z nowym środowiskiem. Kolejne wizyty będą przebiegać szybciej.


Czy muszę coś zrobić przed przyjazdem?

Najlepszym sposobem na przygotowanie się do sprzątania jest poukładanie podstawowych rzeczy tj. zabawki i ubrania na swoich miejscach. W ten sposób osoby sprzątające mogą skupić swoje wysiłki na sprzątaniu kurzu i brudu, a nie umieszczać rzeczy na swoich miejscach.


Czy podczas każdej wizyty będę miała tę samą osobę sprzątającą?

Tak. Na każdą wizytę będziesz mieć tego samego specjalistę od sprzątania. Wiemy, jak ważne jest, aby sprzątał Twój dom ktoś, kogo znasz i komu ufasz. Będziesz mieć zespół dwóch sprzątaczy (ten sam zespół) do każdego sprzątania.


W sytuacjach wymagających zmiany zespołu na pewno skontaktujemy się z Tobą w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.


Ile będzie kosztować sprzątanie domu?

Koszt będzie zależał od wielkości domu, ilości poświęconego czasu oraz rodzaju sprzątania. Zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora, który przedstawi cennę za daną usługę.


Czy muszę być w domu w dzień sprzątania?

Niektórzy klienci wolą ustalać terminy sprzątania, gdy są w pracy lub poza domem, podczas gdy inni wolą być w domu podczas tego procesu. To zależy od Ciebie. Niezależnie od Twojego harmonogramu, masz pewność, że otrzymasz doskonałą jakość sprzątania - gwarantowaną!


Czy mogę pominąć lub przełożyć wizytę?

Jeśli przewidujesz konieczność zmiany terminu wizyty, najlepiej poprosimy o informację minimum 24 godziny wcześniej. Przeniesiemy Twoją wizytę na inny, bardziej dogodny termin lub jeśli chcesz, odwołamy ją razem.


Co jeśli nie jestem zadowolony z mojego sprzątania?

Twoja pełna satysfakcja jest dla nas bardzo ważna. Dlatego oferujemy gwarancję jakości. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony ze sprzątania domu, po prostu zadzwoń do nas w ciągu 24 godzin od sprzątania, a my zrobimy wszytsko aby naprawić swój błąd.


Czy oferujecie bony upominkowe na sprzątanie domu?

Tak. Możesz kupić bon podarunkowy na sprzątanie na każdą okazję.


Jak i kiedy zapłacę za usługi sprzątania?

Oferujemy możliwość płatności gotówką po zakończonej usłudze sprzątania lub poprzez system płatności online podczas składania rezerwacji na wybraną usługę.