Nasza misja jest jasna

Usuń główny obowiązek z listy rzeczy do zrobienia, pozwalając nam zająć się sprzątaniem Twojego domu lub mieszkania. Następnie delektuj się przyjemnością wiedzy, że cały dom został posprzątany przez profesjonalnego członka zespołu, któremu możesz zaufać.

Nasze usługi sprzątania są dokładne, spójne i dostosowane do potrzeb. Jeśli chcesz poprosić o specjalną usługę, zmienić harmonogram sprzątania lub pominąć obszar w domu, po prostu daj nam znać! Chętnie spełnimy każde życzenie, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Usługi sprzątania mieszkania lub domu oferujemy z częstotliwością co tydzień, co drugi tydzień, co miesiąc lub jednorazowo. Podczas każdej wizyty Nasz zespół odkurza, myje i odkaża każde pomieszczenie. Używając naszego sprzętu oraz profesjonalnych środków sprzątamy od lewej do prawej, od góry do dołu, dzięki czemu żaden szczegół nie zostanie pominięty.

Zapewnij najlepszą możliwą jakość usług i najbardziej wyjątkową obsługę klienta.

Z takim założeniem działamy od wielu lat.

theclean_design

Rezerwacje online

prosto i szybko

U nas zarezerwujesz usługę online w 3 prostych krokach. Stała z góry ustalona cena oraz możliwość wyboru docelowych pracowników.

Satysfakcja

100%

Gwarancja wysokiej jakości usługi, znana również jako gwarancja satysfakcji, jeśli zamawiający nie jest zadowolony z usługi szybko naprawimy swój błąd.

Profesjonalne

środki oraz sprzęt

Podczas wykonywania usługi korzystamy tylko z profesjonalnych i sprawdzonych środków zgodnie z ich przeznaczeniem.

Konkurencyjne

ceny

Koszt naszych usług jest stale weryfikowany z rynkiem aby dostarczyć Ci wysokiej jakości usługę w konkurencyjnej cenie.

Nasi klienci i partnerzy

Orbis_logo
Accor-logo
chemspec
IHG-logo
Logo_KIRP_wersja_pozioma_bez_tla_granatowe